Adem Terzi Kimdir?

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu - 09.01.2015

Adem Terzi

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu

Barber’s Clup'ın kurucusu ve Türk Tıraşı'nın Mucidi olan Adem Terzi, kendini mesleğine aşık bir insan olarak tanımlıyor. Çocukluğunda ayakkabı boyacılığından, su satıcılığına kadar bir çok iş yapmış. Bu gün ki konumuna geçmişi sayesinde gelmiş. Markasını büyütmek için her zaman sabır, mücadele ve emek göstermiş. Emek vermeden sahip olunanların, aslında hiçbir zaman sizin olmadığı düşüncesi ile her zaman çabasını sürdürmüş. Bugün hem Türkiye'de hem de dünyada tanıtımını yaptığı Türk Tıraşı oldukça ilgi görüyor. Adem Terzi de hem mesleğini layığıyla icra etmeyi hem de Türkiye'yi sektöründe global olarak tanıtmayı amaçlıyor.

Barber’s Club kurucusu Adem Terzi, 12 senedir piyasanın içinde olan tecrübeli isimlerden biri. Kendini mesleğine aşık bir insan olarak gören Adem Terzi çocukluğunda ayakkabı boyacılığından su satmaya kadar bir çok iş yaptığını ve bu sayede bu noktaya geldiğini söylüyor.

Markasını en yüksek seviyede tutmayı amaçladığını ve bunun için uğraştığını belirtirken bu çabanın altında yatan sabır, mücadele ve emekten bahsediyor. Adem Terzi, emek verdiğiniz zaman sahip olduklarınızın, sizin hikayeniz olduğunu ve bunun bir anlam ifade ettiğini söylüyor. Emek vermeden sahip olduklarınızın ise aslında hiçbir zaman sizin olmadığını belirtiyor.

E-Bülten