Burçak Yıldırım’dan Pozitif Olmasının Sırrını Öğrendik

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 12.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Burçak Yıldırım ile ilgili yaptığımız Dijital araştırmalarda kendisinin sosyal mecralarda oldukça pozitif olduğunu farkettik ve sırrını sorduk.  Yıldırım, dijital platformlarda kendi gibi davranmasının bunda oldukça büyük katkısının olduğunu söylüyor. Normal hayatta nasıl hissediyorsa dijitalde de aynı hisleri ve davranışları gösterdiğini belirtirken, insanların bunu fark ettikleri için hakkında pozitif düşüncelerde olduklarını ifade ediyor.

Tezgahçılar’ın ise kendileri gibi bir marka olduğunu ve “biz neysek o, bizim ekibimizden çok farklı değil” ifadeleri ile anlatıyor. Tezgahçılar ile alakalı olumlu yorumlara sevindiğini ve en baştan beri içten bir şekilde, bir şeyleri başarmaya çalıştıklarını söylüyor.

Herkesin mutlu bir şekilde hayatına devam etmesini oldukça önemsediğini ve sosyal medyada yapılan yorumlarda olumlu yorumların daha öncesinde olumsuz olduğunu ancak bu düşünceleri değiştirdiklerini ve bu değişimle çok mutlu olduklarını ifade ediyor.

Bunun haricinde de olumsuz yorumlar olduğunu, bazılarının yapılan etkinliklere gelmeyerek yapıldığını, bazı yorumların ise tamamen kötü niyetli olarak yapıldığını ve bu kötü niyetli yorumları ciddiye almadıklarını belirten Burçak Yıldırım daha çok kendilerine gelen yorumlarla ilgilendiklerini ve bu yorumların onlar için baş tacı olduğunu söylüyor.

E-Bülten