Deniz Kuran Kimdir?

Deniz Kuran / Startsub CEO - 10.01.2018

Deniz Kuran

Deniz Kuran / Startsub CEO

Eczacıbaşı Holding'de Selpak Solo markalarında pazarlamasında çalışmış. 8 sene kurumsal hayatta bulunduktan sonra girişimcilik dünyasına giriş yapmış. Markafoni ile başlayan girişim kariyerine bir süre ara verdikten sonra kendi markası olan Startsub ile yeniden iş dünyasına giriş yapmış. Şuan Deniz Kuran, Startsub’un CEO’su ve ortağı olarak görev yapıyor.

Startsub bünyesinde CEO olarak görev yapan ve aynı zamanda da projenin ortağı olan Deniz Kuran, Startsub’dan önce sekiz yıl kurumsal olarak çalıştığını ve daha sonra da girişimcilik dünyasına adım attığını ifade ediyor.

Çalışma hayatına ilk adım attığı yerin Eczacıbaşı olduğunu ve insan kaynakları bölümünde başlayan kariyerinin pazarlama departmanına devam ettiğini belirtiyor. Ardından Selpak ve Solo markalarının pazarlamasını yaptığını söyleyen Deniz Kuran 2012 senesinde ise Markafoni’ye geçtiğini ve burada üç sene çalıştığını belirtiyor.

Otuz yaşında kariyerine bir süre ara verdikten sonra Startsub’a ortak olarak girdiğini ve çalışma hayatına devam ettiğini belirtiyor.

E-Bülten