Dijital Pazarlama Okulu’nun Düzenlediği Etkinliklere Nasıl Katılım Sağlanabiliyor?

Yasin Kaplan / Moof Dijital Reklam Ajansı Kurucu Ortak - 13.01.2018

Yasin Kaplan

Yasin Kaplan / Moof Dijital Reklam Ajansı Kurucu Ortak

Dijital Pazarlama Okulu’nun düzenlediği etkinliklere nasıl katılım sağlanacağıyla alakalı konuşan Yasin Kaplan, eğitimlerin belli kategorilere göre ayrıldığını ve dijitalpazarlamaokulu.com adresinde eğitim tarihlerini yayımladıklarını dile getiriyor. Katılmak isteyen kişilerin buradan kredi kartı bilgileriyle veya havale olarak bilet satın alabildiklerini ve etkinliğe katılım sağlayabileceklerini söylüyor.

Kullanıcılara ve kurumsallığa yönelik eğitimler düzenlediklerini söyleyen Yasin Kaplan, kurumsal etkinliklerde firmalara ve ihtiyaçlarına yönelik dijital çözümler ürettiklerini ve buna özel eğitimler planladıklarını ifade ediyor. Ayrıca etkinliklerin bazılarının ise ücretsiz olduğunu ve bunun sebebinin ise dijital ekosistemi geliştirme amaçlı olduğunu söylüyor.

Yasin Kaplan daha önce dijital reklam günleri isimli bir seri yaptıklarını ve şimdi ise digital evolution meetup isimli dijital evrimleşme konulu çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade ediyor. Bu etkinliklerin de ücretsiz olduğunu vurgularken eğitim fiyatlarının içerik, içeriklerin saati ve konusuna göre değişiklik gösterdiğini de söylüyor.

E-Bülten