E-Ticaret Gerçekten Kolay mı?

Deniz Kuran / Startsub CEO - 07.01.2018

Deniz Kuran

Deniz Kuran / Startsub CEO

Eczacıbaşı Holding'de Selpak Solo markalarında pazarlamasında çalışmış. 8 sene kurumsal hayatta bulunduktan sonra girişimcilik dünyasına giriş yapmış. Markafoni ile başlayan girişim kariyerine bir süre ara verdikten sonra kendi markası olan Startsub ile yeniden iş dünyasına giriş yapmış. Şuan Deniz Kuran, Startsub’un CEO’su ve ortağı olarak görev yapıyor.

Startsub CEO’su Deniz Kuran’a kullanıcılar tarafından en çok telafuz edilen “E-Ticaret gerçekten kolay mı?” sorusunu yönettik. Deniz Kuran, E-Ticaret’in bir marka veya hizmet için olmazsa olmaz bir unsur olduğunu ifade ediyor.

Hem yurt içi hem de yurt dışında daha büyük bir kitleye ulaşabilmeniz için E-Ticaret’in çok önemli olduğunu ve dijitalleşmeniz gerektiğini ifade ediyor. Ancak E-Ticaret’in göründüğü kadar kolay olmadığını ve bu işe kalkışırken beraberinde gelen operasyonel maliyetler, müşteri kazanılma maliyetlerini de göz önünde bulundurmanız gerektiğini belirtiyor.

Sadece web sitesi yaparak işin bitmediğini ayrıca web site pazarlamasını ve müşteri hizmetlerine de önem vermemiz gerektiğine değiniyor. Deniz Hanım bu işin ciddi efor isteyen ve her markanın bilmesi gereken bir alan olduğunu da sözlerinin arasına ekliyor.

E-Bülten