Elis Yılmaz Kimdir?

Elis Yılmaz / Youthall Kurucu Ortak - 14.02.2018

Elis Yılmaz

Elis Yılmaz / Youthall Kurucu Ortak

Youthall kurucu ortağı Elis Yılmaz, 1994 yılında Eskişehir’de doğmuş. Uzun süre Eskişehir’de yaşadıktan sonra Antalya’ya taşınmış. Ardından matamatiğe olan ilgisi ile Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünü başlamış ancak daha sonra karar değiştirerek turizm ve otel işletmeciliği bölümüne geçiş yapmış. Kendisinin staj arama probleminden dolayı arkadaşlarıyla Youthall’i kurmuş. Kariyerine Youthall içerisinde yönetici olarak devam ediyor.

Youthall kurucu ortağı Elis Yılmaz ile gerçekleştirdiğimiz röportaj da kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulduk. 1994 senesinde Eskişehir’de doğan Elis Yılmaz lise çağına kadar Eskişehir’de yaşadıktan sonra Antalya’ya taşınmış.

Lise zamanında matematiğe yeteneği olduğunu söyleyen Elis Yıldız, Bilkent Üniversitesi Matematik bölümünü okuduğu sırada bölüm değiştirme kararı aldığını ve turizm ve otel işletmeciliği bölümüne geçiş yaptığını belirtiyor.

Kendisinin staj arama sorunundan yola çıkarak stajım.net sitesini okuldan arkadaşıyla birlikte kurduğunu söylüyor. Daha sonrasında sitenin adının Youthall’a dönüştüğünü belirten Elis Yılmaz burada yönetici olarak çalışmasına devam ettiğini ifade ediyor.

E-Bülten