Çağrı Sağlık Uzakrota’nın Turizm’e Katkısını Değerlendirdi

Uzak Rota / Traval Summit 2017 - 16.01.2018

Uzak Rota

Uzak Rota / Traval Summit 2017

2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine, en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına bir çok farklı alanda içerik yayıncılığı yapmaktadır.

Malezya Turizm Bakanlığı Tanıtım Müdürü Çağrı Sağlık ile gerçekleştirdiğimiz röportajda yönelttiğimiz bir diğer soru olan Uzakrota’nın turizm sektörüne sağladığı katkıları sorduk. Uzakrota’nın sektördeki organizasyon eksikliğini kapattığını söylüyor.

Daha önce de bu tarz fuarların olduğunu ancak Uzakrota’nın diğerlerinden farklı olarak bazı noktaları günümüz koşullarında bir araya getirdiğini ve son yıllarda bir kartopu etkisi oluşturduğunu ifade ediyor. Organizasyonda beş büyük salonda beş farklı konuşmacı sayesinde büyük bir tanıtım sunduklarını ve gelecek senelerde de daha çok büyüyen ve gelişen bir organizasyon olacağına inandığını belirtiyor.

Tekrardan organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Çağrı Sağlık gelecek senelerde de tekrar Uzakrota’da bir araya geleceklerini temenni ediyor.

E-Bülten