Derya Gerçeker Singapur Havayollarını Anlattı

Uzak Rota / Traval Summit 2017 - 16.01.2018

Uzak Rota

Uzak Rota / Traval Summit 2017

2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine, en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına bir çok farklı alanda içerik yayıncılığı yapmaktadır.

Singapur havayollarında 20.yılını dolduracak olan Derya Gerçeker ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Singapur Havayolları’nı dinledik. Türkiye’de 30. yılını dolduran Singapur Havayolları’nın müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendilerine amaç edinen bir havayolu olduğunu söylüyor Derya Gerçeker.

Kendilerinin bir çok konuda ilkleri yapan bir havayolu olduğunu da sözlerine ekliyor. Islak havlu, ücretsiz kulaklık ve televizyon sistemlerini getiren ilk havayolu olan Singapur Havayolları’nın yollarına yeniliklerle devam edeceğini belirtiyor.

Tasarladıkları yeni bir uçakla gökyüzünde otel keyfini yaşamak isteyen müşteriler için lüks bir uçak tasarladıklarını söyleyen Derya Gerçeker rakiplerinin de onları takip etmesini beklediklerini söylüyor.

Uzakrota’ya katılımlarının kurucu Gökhan Erdoğan’ı daha öncesinde tanıdıkları bloggerlık zamanlarından kaynaklandığını ve kendisine güvenerek katılım sağladıklarını belirtiyor ve çok memnun kaldıklarını ekliyor sözlerine Derya Gerçeker. Ayrıca Uzakrota seyahatine katıldıklarından sonra ilk sene 210 adet yolcu kazandıklarını da ifade ediyor.

E-Bülten