Derya Gerçeker Uzakrota Etkiliğini Değerlendirdi

Uzak Rota / Traval Summit 2017 - 16.01.2018

Uzak Rota

Uzak Rota / Traval Summit 2017

2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine, en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına bir çok farklı alanda içerik yayıncılığı yapmaktadır.

Derya Gerçeker’e Uzakrota etkinliğinin kendileri açısından nasıl geçtiğini sorduğumuzda daha önceki yıllardaki gibi standlarının olduğunu ve kendisinin de panellerde görev aldığını, lüks seyahatlerle alakalı bir panelde de konuşmacı olarak katılım sağlayacağını öğrendik.

Konuşmacı olacağı panelde yeni ürünlerini tanıtacaklarını ve bu ortamda ürünlerini tanıtmanın kendilerine oldukça fazla yarar sağlayacağını belirten Derya Gerçeker etkinlikte yaklaşık 1500 katılımcının katıldığı panellerde ilginin çok fazla olduğunu ve bunun kendilerini pek memnun ettiğini de söylüyor.

Sektöre yeni katılacak öğrenciler ve bloggerlardan oldukça fazla ilgi gördüklerini ifade eden Derya Gerçeker, yönettiği panellerde de katılımcıların interaktif şekilde katılım sağladıklarını bunun kendisine de çok fayda sağladığını, mutlu olduğunu belirtiyor. Son olarak sözlerine Uzakrota etkinliği devam ettikçe katılım sağlamak istediklerini söyleyerek son veriyor.

E-Bülten