İlker Atalay, Gruppal’ı Anlatıyor

Uzak Rota / Traval Summit 2017 - 28.12.2017

Uzak Rota

Uzak Rota / Traval Summit 2017

2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine, en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına bir çok farklı alanda içerik yayıncılığı yapmaktadır.

Uzak Rota etkinliğinde Gruppal kurucu ortağı İlker Atalay ile röportajımızı gerçekleştirdik. Gruppal’ı 2010 senesinde bir fırsat sitesi olarak kurduklarını söyleyen İlker Atalay turizm fırsatlarının kullanıcılar için oldukça ilgi çekici olduğunu belirtiyor.

2012 senesinde Türsab A Sınıfı seyahat acentası belgesini alarak turizm fırsatlarına daha da ağırlık verdiklerini, 2014 senesinde de internet sitesini komple turizme özellikle de yurt dışı seyahatlerine odakladıklarını söylüyor.

İlker Atalay Gruppal’ın şu an senede 20 bin kişini yurt dışına gönderen Türkiye’nin liderlik yolunda yükselen seyahat platformu olduğunu söylerken yurt dışı turları, gemi turları, Kıbrıs paketi gibi Dünya’nın her noktasına avantajlı fiyatlarla yurt dışı tur imkanı sunduklarını da sözlerine ekliyor.

E-Bülten