İsmail Emrah Demirayak, Uzakrota Etkinliğini Değerlendirdi

Uzak Rota / Traval Summit 2017 - 16.01.2018

Uzak Rota

Uzak Rota / Traval Summit 2017

2010 yılında kurulan Uzakrota, seyahat endüstrisine yönelik haberler, raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra seyahat etmeyi seven herkes için Dünya’nın çeşitli yerlerindeki en düşük bütçeli seyahat noktalarından lüks alternatiflerine, en çılgın festivallerden konserlerine kadar seyahat adına bir çok farklı alanda içerik yayıncılığı yapmaktadır.

Dijital Pazarlama Uzmanı İsmail Emrah Demirayak, Uzakrota organizasyonun kendilerine kazandırdıkları ve organizasyonun nasıl geçtiğine dair soruları yanıtladı. Bu tarz etkinliklerin sabah saatlerinde oturum açısından hareketli ancak network açısından durgun olduğunu söylerken Uzak rota organizasyonunun ilk oturumunda dahi network açısından hareketli ve memnun edici görüntülerin olduğunu söylüyor.

Etkinlikteki herkesin yeni kontaklar kurma şansının olduğunu ve bunun da istenilen bir durum olduğunu belirtiyor. İsmail Emrah Demirayak’ın o turumlarda ki deneyimlerin ve turizm sektöründeki dijital gelişmelerin paylaşılmasından oldukça memnun olduğunu ifade ediyor. Aynı anda üç oturum olmasından dolayı kendisine en faydalı olacak oturumlara katıldığını söylerken organizasyonun keyifli olduğunu bu sebepten de Uzakrota’ya teşekkürlerini sunduğunu ekliyor.

E-Bülten