G20 Consulting Neler Yapıyor?

Göksemin Gökalp Özdemir / Stratejik Marka Danışmanı - 22.03.2018

Göksemin Gökalp Özdemir

Göksemin Gökalp Özdemir / Stratejik Marka Danışmanı

Göksemin Gökalp Özdemir çocukluğunun bir kısmını Texas’da geçirmiş ve defalarca okul değiştirmiş. 20 yaşında üniversiteyi bitiren Göksemin Gökalp Özdemir kariyerine TNT Express ile başladı. Ardından kariyerine perakende sektörüne Swatch bünyesinde çalışarak devam etmiş. Calvin Klein, G-star gibi markaların Türkiye’deki marka müdürlüğünü üstlenmiş. Bu tecrübelerden sonra ise Vakko’da satış ve pazarlama müdürlüğüne geçiş yapmış. Son iki senedir ise danışmanlığın yanı sıra Google ve İş Bankası’nda girişimcilik projelerinde mentörlük yapmakta. Aynı zamanda özel bir üniversitede marka üzerine dersler de veriyor.

Kendi şirketi G20 Consulting’de Marka danışmanlığı hizmeti veren Göksemin Gökalp Özdemir, insanların kendisine bir hayal ve kafalarında bir çok soru işaretiyle geldiğini söylüyor ve kendisinin yaptığı işin ise bu soru işaretlerine cevaplar bulmak olduğunu belirtiyor.

Marka, dijital pazarlama ve strateji üzerine danışmanlık yaptığını söyleyen Göksemin Gökalp Özdemir, markaların yol arkadaşı olduğunu ve yolun sonuna kadar danışmanlık yaptığı markaların akıllarındaki bütün soru işaretlerine cevap bulmaya çalıştığını ve bu sayede ilerleme katettiklerini belirtiyor.

E-Bülten