Harun Reşit Aydın kimdir?

Harun Reşit Aydın / Ekonomist - 12.01.2018

Harun Reşit Aydın

Harun Reşit Aydın / Ekonomist

1983 Almanya doğumlu olan Harun Reşit Aydın, üniversiteyi bitirdikten sonra Almanya ordusu ile Afganistan’da görev aldı ve 2006 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. Dış ticaret sektöründe uluslararası firmalarda yöneticilik ve aynı zamanda yatırım danışmanlığı yaptı. Şu anda ise Suriyeli çocuklar için bir proje yürütmekte. İş hayatı dışında seyahat etmeyi seven Harun Reşit Aydın şimdiye kadar 52’ye yakın ülkede bulundu.

Harun Reşit Aydın ile yaptığımız röportajda kendisini daha yakından tanıma şansımız oldu. 1983 Almanya doğumlu olan Harun Reşit Aydın üniversiteyi bitirdikten sonra Almanya ordusu ile Afganistan’da görev aldığını ve 2006 yılında Türkiye’ye dönüş yaptığını söylüyor.

Harun Reşit Aydın, ülkesine faydalı olma amacıyla dış ticaret sektöründe ki uluslararası firmalarda yöneticilik ve aynı zamanda yatırım danışmanlığı yaptığını söylüyor. Şu sıralarda ise Suriyeli çocuklar için bir proje yürüttüğünü belirtiyor. İş hayatı dışında seyahat etmeyi sevdiğini söyleyen Harun Reşit Aydın şu zamana kadar 52’ye yakın ülkede bulunduğunu da sözlerine ekliyor.

E-Bülten