Kolektif House’a Dahil Olanlar Hangi İmkanlardan Faydalanabiliyor?

Arda Yiğithan Orhan / Kolektif House - Co Creator - 26.01.2018

Arda Yiğithan Orhan

Arda Yiğithan Orhan / Kolektif House - Co Creator

Kendini bir girişimci olarak tanıtan Arda Yiğithan Orhan üniversite için gittiği Amerika'da bilgisayar mühendisliği okumuş. Silikon Vadisi'nde ve Türkiye'de bir çok şirkette çalışma ve tecrübe kazanma imkanı bulmuş. Türkiye'ye kardeşi ile birlikte geliştirdikleri mobil uygulama için dönüş yapmış ve ardından girişimcilik serüveni başlamış. Şu an Kolektif House ve Kolektif Labs bünyesinde iş hayatına devam ettiğini belirtiyor.

Kolektif House bünyelerinde bulunan şirketlere sadece masa, sandalye ve internet gibi herkesin sağlayabileceği imkanlar sunmak dışında şirketlerin gelişimine katkı sağlayacak networking gibi çalışmalar yaptıklarını söyleyen Arda Yiğithan Orhan, bu sayede iş hayatını daha geniş bir alana yaydıklarını ve çalışanların gelişimine katkı sağlayacak etkinlikler gerçekleştirdiklerini söylüyor.

Özellikle çalışma yoğunluğu fazla olan şirketler için bunun öneminin gittikçe arttığını belirten Arda Yiğithan Koran çalışanların hem sosyal hayatlarında hem de iş hayatlarında bu çalışmaların olumlu sonuç gösterdiğini de sözlerine ekliyor.

E-Bülten