Murat Erdör ile Girişimciliği Konuştuk

Murat Erdör / Me Consultancy Kurucu - 10.02.2018

Murat Erdör

Murat Erdör / Me Consultancy Kurucu

Murat Erdör, doğma büyüme Ankaralı. 2000'li yıllarda iş imkanı ve kariyer olanakları için İstanbul'a taşınmış. Finans, eğitim, hizmet, enerji ve dijital sektörlerde çalışma imkanı bulmuş. 20 senelik tecrübesinin ardından Me Consultancy adında danışmanlık şirketi açmış ve kariyerine kendi şirketinde devam ediyor.

20 senedir kendi işini yapmaya çalışan başarılı girişimci Murat Erdör genç girişimcilere tavsiye veriyor. Genellikle beyaz yakalı çalışanların oldukça sıkkın ve bunalmış hallerini gördüğünü söyleyen Murat Erdör, iş hayatında her zaman alternatiflerinizin olduğunu ve bunları denemekten korkmamaları gerektiğini söylüyor.

Kimsenin kendisini kısıtlamaması gerektiğini ve herkesin özgür davranması gerektiğini de belirtiyor. Kendisinin de yakın zamanda değişime hazır mısın kapsamında bir blog kanalı kurma planı olduğunu ve burada insanları eğlendirerek bilgilendirmeyi amaçladığını söylüyor Murat Erdör.

Yakın zamanda bu projeyle karşımıza çıkacağını söyleyen Murat Erdör her konuda kendisiyle muraterdör.com sitesinden iletişime geçilebileceğini de ekliyor.

E-Bülten