Oğuz Şenol İle Global Pazar ve Kadın Çalışanları Konuştuk

Oguz Şenol / Ase Express Bölge Satış Müdürü - 08.01.2018

Oguz Şenol

Oguz Şenol / Ase Express Bölge Satış Müdürü

Oğuz Şenol 13 yıldır sektörün içinde yer almaktadır. Yerli, yabancı şirketlerin gerek satış, gerek pazarlama, gerek müşteri hizmetleri departmanlarında çalışma fırsatı bulan Oğuz Şenol kariyerine şu anda Ase Express'te Bölge Satış Müdürü olarak devam ediyor.

Oğuz Şenol ile global pazar ve kadın çalışanları konuştuk. Yaklaşık 13 yıldır sektörde olan ASE Bölge Satış Müdürü Oğuz Şenol, ASE haricinde bazı yabancı şirketlerde de gerek satış, gerek operasyon, gerek müşteri hizmetleri  departmanlarında çalışmış tecrübeli bir isim.

Türkiye’de global pazarda oldukça önemli bir konumda olduklarını söyleyen Oğuz Şenol, küreselleşen dünyada rekabetin her geçen gün arttığını ve ASE Express olarak kendilerini bu şartlara göre şekillendirdiklerini söylüyor. Kullandıkları teknolojik alt yapıları, insan kaynağı ve bilgi odaklı bakış açılarıyla rekabete ortak olduklarını belirtiyor.

Çalışan ekiplerinin genelde kadınlardan oluştuğunu ve Utikad üyesi bir firma olarak işte kadın işte eşit bir kadın projesine destek verdiklerini de ekliyor. ASE ailesi olarak kadınlarımızın iş gücüne katılımlarını çok önemsiyoruz diyen Oğuz Şenol bu konuda ki hassasiyetlerini de belirtmiş oluyor.

E-Bülten