Ömer Akgün Kimdir?

Ömer Akgün / Seo Danışmanı - 15.01.2018

Ömer Akgün

Ömer Akgün / Seo Danışmanı

SEO Danışmanlığı yapan Ömer Akgün, bu serüvene ortaokul ve lise yıllarında web tasarımla başlamıştır. Şimdiye kadar web alanında bir çok proje üretti ve çeşitli markaların internet sitelerini yönetti. Daha sonra SEO'yu keşfederek çeşitli ajanslarda SEO alanında çalışmalar yaptı ve kendi dijital ajansını kurdu. Ajans deneyimi sonucunda şu anda serbest olarak çalışmaya devam etmekte.

SEO Danışmanlığı yapan Ömer Akgün’le gerçekleştirdiğimiz röportajımızda kendisini daha yakından tanıma fırsatımız oldu. Ortaokul ve lise yıllarında web tasarımla bu serüvene başlayan Ömer Akgün daha sonra web alanında bir çok proje ürettiğini ve çeşitli markaların internet sitelerini yönettiğini söylüyor.

Ayrıca bir çok markanın da internet sitesine sahip olması için çalıştığını söyleyen Ömer Akgün, yaptığı bu işlerin kendisine yetmediğini ve tatmin edemediğini ifade ediyor. Yeni bir şeylerin peşinde olduğu zamanlarda kişisel blogunun internette çok kişiye ulaşmadığı için mutsuz olduğunu ve bunun için bir şeyler yapmaya başladığını dile getiriyor.

Bu konuda neler yapabileceğini araştırırken SEO’yu keşfettiğini söyleyen Ömer Akgün bu zamanlarda arama motoru optimizasyonunun ülkemizde yeni yeni algılandığını belirtiyor. Daha sonrasında kendisini tamamen pazarlamaya yönelttiğini söyleyen Ömer Akgün çeşitli ajanslarda SEO alanında çalıştığını ve daha sonrasında kendi dijital ajansını kurduğunu anlatıyor. Ajans deneyiminin pek de iyi olmadığını ve şu an serbest olarak çalışmalarına devam ettiğini dile getiriyor.

E-Bülten