Organik ve Kimyasal İçerikli Destek Ürünleri Neye Göre Kullanılmalıdır?

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu - 10.01.2018

Adem Terzi

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu

Barber’s Clup'ın kurucusu ve Türk Tıraşı'nın Mucidi olan Adem Terzi, kendini mesleğine aşık bir insan olarak tanımlıyor. Çocukluğunda ayakkabı boyacılığından, su satıcılığına kadar bir çok iş yapmış. Bu gün ki konumuna geçmişi sayesinde gelmiş. Markasını büyütmek için her zaman sabır, mücadele ve emek göstermiş. Emek vermeden sahip olunanların, aslında hiçbir zaman sizin olmadığı düşüncesi ile her zaman çabasını sürdürmüş. Bugün hem Türkiye'de hem de dünyada tanıtımını yaptığı Türk Tıraşı oldukça ilgi görüyor. Adem Terzi de hem mesleğini layığıyla icra etmeyi hem de Türkiye'yi sektöründe global olarak tanıtmayı amaçlıyor.

Ünlü kuaför destek ürünlerinin kullanılmadan önce uzman kuaförlere gidilmesini tavsiye ediyor. Saç tellerinde herhangi bir zayıflık ve dökülme yoksa organik ürünlerin kullanılması ancak saçlarda dökülme veya incelme, egzama tarzı hastalıklar oluşmuşsa kimyasal ürünler kullanılmasının gerektiğini belirtiyor.

Bunun sebebinin ise kimyasal ürünlerin tedavi amaçlı olduğunu ve aslında kötü anlama gelmediğini söylüyor. Gündelik hayatımızda sağlığımız için nasıl kimyasal ilaç tedavileri kullanıyorsak saçımızda da sorunlar meydana geldiğinde kimyasal ürünleri kullanmakta fayda olduğunu dile getiriyor.

Sağlık problemimizin olmadığı zamanlarda ise sağlığımızı daha da iyi seviyeye getirebilmek için organik ürün kullanılması gerektiğini özellikle belirtiyor.

E-Bülten