Papara’nın Ücretsiz Üyelik İmkanlarını Konuştuk

İlker Diker / Papara CEO - 05.01.2018

İlker Diker

İlker Diker / Papara CEO

İstanbul doğumlu olan İlker Diker evli ve 2 çocuk babasıdır. Çalışma hayatına 1999 yılında Garanti Bankası'nda Shop&Miles ve Bonus’un program ortaklarının yönetildiği birimde başladı. 2005 yılında Türk Ekonomi Bankası üye iş yerleri satın alma ve pazarlama birimine geçiş yapmış. 2014’ün başında ödeme sistemleri dünyasına kendi markası olan PayWizard ile girerek şirket kurmuştur.. Bugün Türkiye’nin önemli elektronik para kuruluşlarından Papara’nın CEO’su olarak kariyerine devam ediyor.

İlker Diker’den Papara’nın üyelik ücretleri hakkında bilgi aldık.

İlker Diker Papara’nın hesaplar için herhangi bir üyelik ücreti olmadığını belirtti. Kullanıcıların Papara da hesap açtıktan sonra ücretsiz bir şekilde kullanabileceklerini ve Papara’nın anlaşmalı 15 bankası bunun yanı sıra da anlaşmalı 9 ATM’siyle entegrasyonunun bulunduğunu ifade etti.

Bu kanallardan Papara üzerinden ücretsiz bir şekilde işlem yapılabildiğini ifade eden İlker Diker sadece banka hesabından çekmek isteyenlerin 1 TL’lik bir sembolik ücret ödediklerini ifade ediyor.

İlker Diker, Papara kullanıcılarının elektronik ticarette cüzdan bakiyelerinden harcama yapmak isterlerse de herhangi bir ücret ödemediklerini belirtiyor.  Bunların yanı sıra Papara kullanıcılarının kart sahibi olmak için ödediği  9.99 TL’lik cüzi bir kart ücretinin olduğunu belirten Diker kartın kullanıldığı aylarda kaç işlem yapılırsa yapılsın, ne kadar işlem gerçekleştirilerse gerçekleştirsin 1 Türk Lirası aktiflik ücreti haricinde ekstra bir ücret vermediklerini belirtti.

E-Bülten