PR ve Reklam

Redcet, iyi fikirlerin dikkat çektiğine inanır! Bu sebeple fikir ve tecrübe sahibi insanların profesyonel anlatılarını bir mecrada toparlamak ve bu bilgilerden faydalanmak isteyen kişiler ile buluşturmak için oluşturulmuş bir bilgi paylaşım platformudur.

PR

Redcet, platformları üzerinde bireysel veya kurumsal olarak video içerik yayınlatmak isteyen kişi ve kurumlar ile özel olarak çalışma yürütmektedir. Bilginizi paylaşmak veya işiniz ile ilgili tecrübelerinizi aktarmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Reklam

Redcet’in hazırladığı içerikler internet sitesi, youtube, dailymotion vb ağlarında, yerel ve ulusal dijital gazete ve dergi platformlarında eşzamanlı olarak yayımlanmakta olup bu platformlar içerisinde reklam vermek isteyen bireysel ve kurumsal kullanıcıların tekliflerini değerlendirmektedir. Redcet’in platformları veya içerikleri içerisinde reklam yayını yapmak isteyen kişi ve kurumlar www.redcet.com internet sitesinde ki iletişim formu üzerinden veya aşağıda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden Redcet yetkilileri ile iletişime geçebilirler.

İletişim Bilgileri

Ofis Tel: +90 212 963 01 44
Tel&WhatsApp: +90 555 143 59 67
Mail : iletisim@redcet.com, remzi@leon-istanbul.com
Adres: Hasat Sk, No:52, Merkez Şişli, İstanbul

E-Bülten