Serim Çetin’den Lojistik Öğrencilerine Tavsiyeler

Serim Çetin / Ase Express Yönetim Kurulu Üyesi - 03.01.2018

Serim Çetin

Serim Çetin / Ase Express Yönetim Kurulu Üyesi

Ase Yönetim Kurulu üyesi olan Serim Çetin, yaklaşık 9 yıldır yönetim kurulu üyesi ve 11 yıldır da sektörün içerisindeki bir isim. ASE'nin gelişiminde farklı projelerde yer almaya devam ediyor ve şirketin gelişimi için çalışmalarını sürdürüyor.

Lojistik sektörü dışarıdan çok cazip gözükmese de geleceğinin oldukça fazla olduğunu söyleyen Serim Çetin, Türkiye’de büyüyen ve gelişen, yurt dışında da yatırımlar alan lojistiğin sadece bir depoculuk olmadığını farklı yönleriyle uzmanlaşıldığında çok iyi işler bulabileceklerini söylüyor.

Lojistik sektörünün uzman elemana aç olduğunu belirten Serim Bey, öğrencilere üniversiteden itibaren iş hayatına girmelerini ve sektörde erken yer almalarını tavsiye ediyor.

ASE olarak da stajyer alımlarının yapıldığını ve bazı stajyer öğrencilerin hala çalışmaya devam ettiğini belirtiyor. Bu durumu desteklediklerini ve çalışan arkadaşların şirketimize verebileceği ve bizim de onlara verebileceğimiz uzun vadeli bir birliktelik sözüyle de gençlerin bu fırsatı görmelerini ve lojistik sektörünü tercih etmelerini temenni ediyor.

E-Bülten