Startsub Nedir? Ne Yapıyor?

Deniz Kuran / Startsub CEO - 18.01.2018

Deniz Kuran

Deniz Kuran / Startsub CEO

Eczacıbaşı Holding'de Selpak Solo markalarında pazarlamasında çalışmış. 8 sene kurumsal hayatta bulunduktan sonra girişimcilik dünyasına giriş yapmış. Markafoni ile başlayan girişim kariyerine bir süre ara verdikten sonra kendi markası olan Startsub ile yeniden iş dünyasına giriş yapmış. Şuan Deniz Kuran, Startsub’un CEO’su ve ortağı olarak görev yapıyor.

Deniz Kuran’la Startsub ile alakalı gerçekleştirdiğimiz röportajımızda Startsub nedir? Ne yapıyor? konularını konuştuk. Deniz Kuran, Startsub’ın abonelik e-ticaret modeli ile iş yapmak isteyen kişiler için ihtiyaç duyulan tüm teknik alt yapıyı sağladıkları bir girişim olduğunu söylüyor.

Klasik e-ticaret modelinden farklı yöntemler kullanıldığını söyleyen Deniz Kuran, klasik E-Ticarette kişilerin tek seferlik ürün veya hizmet satın aldıklarını ancak abonelik e-ticaret modelinde ise ürün veya hizmete abone olunarak düzenli aralıklarla satın alım gerçekleştirildiğini belirtiyor.

Startsup olarak da bu modelde iş kurmak isteyen kişilere web sitesi entegre ödeme sistemi, sipariş abonelik pazarlama kampanyalarının yönetilebileceği bir yönetim paneli oluşturduklarını ve bunu da tüketicilerle buluşturduklarını ifade ediyor.

E-Bülten