Tezgahçılar Etkinlikleri ile İlgili Geri Dönüşler Nasıl Oluyor?

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 12.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Burçak Yıldırım özellikle kurumsal çalışanların sosyalleşmeye çok ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Nedenini ise gün içerisinde iş yerlerinde çok yoğun sıkıntılar yaşamalarından kaynaklandığını belirtiyor.

Bu nedenle bir rahatlama alanına ihtiyaç duyduklarını ve bu rahatlama alanlarını kendilerinin oluşturduğu platform aracılığı ile insanlara yardımcı olduğunu söylüyor.

Burçak Yıldırım, özellikle etkinliklere katılacak kitlelere bir içerik verilmesi gerektiğini ve bu içerik ile birlikte teşvik edilmeleri gerektiğine değiniyor. Burçak Yıldırım, Tezgahçılar’ın aynı vizyondaki insanların bir araya getirilerek oyunlaştırma ile etkileşim içerisine soktuklarına ve insanların gerçekten buna ihtiyacı olduğuna değiniyor.

E-Bülten