Tezgahçılar Etkinliklerinden Bireyler Günün Sonunda Nasıl Ayrılıyor?

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 18.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Tezgahçılar kurucusu Burçak Yıldırım, düzenledikleri etkinliklerin sonunda her katılımcının mutlulukla ayrılması için uğraştıklarını ve katılımcıların etkinliklerden memnun olmaları için bir çok değişik format üzerinde çalıştıklarını belirtiyor.

Yakın zamanda Kelebek Etkisi isimli yeni bir seriye başladıklarını söyleyen Burçak Yıldırım, etkinlikte katılımcıların ilham alabilmeleri için çaba harcadıklarını ve katılımcılara sadece bilgi vermek değil aslında herkese yeni fikirler üretebilmeleri için yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade ediyor.

Burçak Yıldırım, katılımcılara bir şeyler kattıktan sonra onları yalnız bırakmamak gerektiğini ve mutlaka oyun kurgusunu yapmaları için yardım edilmesi gerektiğini söylüyor. Tezgahçıların da bu mantıkla hareket ettiğini söylüyor ve etkinliklerden ayrılan katılımcıların oldukça enerjik, bilgili, bir çok kişiyle tanışmış ve verimli zaman geçirmenin hazzı içinde ayrıldıklarını ifade ediyor.

E-Bülten