Tezgahçılar Ne Tür Etkinlikler Düzenliyor? Ücretler Nedir?

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 07.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Tezgahçılar ne gibi etkinlikler düzenliyor? diye sorduk Burçak Yıldırım’a. Bünyelerinde kurumsal çalışan kişilerin mutlu olabileceği ve ihtiyacı olan vizyonu kazanabileceklerini söyleyen Burçak Hanım eğitimlerde fazla teoriye kaçmamaya özen gösterdiklerini belirtiyor.

Ayrıca kişisel gelişimle de çok içli dışlı olmadıklarını ve teoriyi deneyimle birleştirdiklerini söylüyor. Deneyimi esas aldıklarını belirtirken aynı zamanda eğitim ücretlerini de özellikle makul tutmaya çalıştıklarını ifade ediyor.

Fiyatlarının 150 Türk Lirası+KDV olduğunu ve taksit imkanlarının da bulunduğunu söyleyen Burçak Yıldırım. Bu işe başladıklarından beri fiyatları sabit tuttuklarını da sözlerine ekliyor.

E-Bülten