Tezgahçılar’ın Düzenlediği Etkinliklere Nasıl Katılım Sağlanabiliyor?

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 16.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Burçak Yıldırım etkinliklere katılım sağlamak isteyenlerin tezgahcilar.com sitesinden satın alım yapabileceklerini ve etkinliklere katılım sağlayabileceklerini söylüyor.

Web sitesi üzerinden eğitimlere ulaşılabileceğini söyleyen Burçak Yıldırım, satın alım gerçekleştirmeden önce katılmak isteyen kişilerin eğitimleri inceleme fırsatının olduğunu da ifade ediyor.

Satın alım esnasında kredi kartına ne kadar istenirse o kadar taksit yapılabildiğini söylüyor ayrıca havale ile de ödeme yapılabildiğini ekliyor. Katılmak isteyen herkes için oldukça kolay ödeme koşulları düzenlediklerini söyleyen Burçak Yıldırım, herkesin katılabilmesi için her türlü imkanı sunduklarını da vurguluyor.

E-Bülten