Türk Tıraşı’nın Global Olarak Bilinirliği Nedir?

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu - 05.12.2017

Adem Terzi

Adem Terzi / Adem Terzi Barber's Club Kurucu

Barber’s Clup'ın kurucusu ve Türk Tıraşı'nın Mucidi olan Adem Terzi, kendini mesleğine aşık bir insan olarak tanımlıyor. Çocukluğunda ayakkabı boyacılığından, su satıcılığına kadar bir çok iş yapmış. Bu gün ki konumuna geçmişi sayesinde gelmiş. Markasını büyütmek için her zaman sabır, mücadele ve emek göstermiş. Emek vermeden sahip olunanların, aslında hiçbir zaman sizin olmadığı düşüncesi ile her zaman çabasını sürdürmüş. Bugün hem Türkiye'de hem de dünyada tanıtımını yaptığı Türk Tıraşı oldukça ilgi görüyor. Adem Terzi de hem mesleğini layığıyla icra etmeyi hem de Türkiye'yi sektöründe global olarak tanıtmayı amaçlıyor.

Adem Terzi, Türk Tıraşı’nın global olarak şu anki konumunu sorduk. Bu modelin Orta Doğu, Avrupa ve Amerika’ya kadar ulaştığını, Türkiye’de de çoktan beri moda olduğunu, Orta Doğu’da ise yeni yeni trend haline geldiğini belirtiyor.

Hedeflerinin ise dünyada trend bir saç kesimi olduğunu söylüyor. Meslektaşlarının ve internet ortamı sayesinde bunu başarabileceğini söyleyen Adem Terzi bunu başarabilmemiz için bir bütün halinde hareket etmemiz gerektiğini de belirtiyor. Herkesin desteğini ve inancını beklediğini de sözlerine ekliyor.

E-Bülten