Türkiye ve Dünyada Tezgahçılar ile Aynı Konsepti Paylaşan Bir Platform Mevcut Mu?

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak - 17.01.2018

Burçak Yıldırım

Burçak Yıldırım / Tezgahçılar Kurucu Ortak

Kendini "eğitimci bir ailenin çocuğu" olarak tanımlıyor. 2.5 yaşında eğitim hayatına başlamış ve ailesinin eğitimci olmasından dolayı eğitimle haşır neşir olarak büyümüş. Akademiyle beraber iş deneyimi yaşamak için erken yaşta pek çok işte çalışmış. Satış, finans danışmanlığı, bankacılık, iş geliştirme uzmanlığına kadar giden kariyerinde sonunda en çok yapmak istediği şeyi yapmış ve kendisini girişim dünyasının içerisinde bulmuş. Yaşadıklarını özetlerken "para kazanabileceğim bir çok iş deneyimi yaşadım ve bu beni hayalimdeki girişime hazırlayan en büyük etmen oldu" diyor.

Tezgahçılar’a benzer çalışmalar yapan başka bir platform olmadığını söyleyen Burçak Yıldırım, kendilerinin bir çatı şirket olduklarını ve bünyelerinde iki yüz elli civarı içerik ürettiklerini belirtiyor.

Yurt dışında ve Türkiye’deki benzerlerinin genelde kişisel gelişim ve finans gibi konularla ilgilendiklerini ancak Tezgahçılar’ın fiziki eğitim ve fazla içerik oluşturmasıyla bunlardan ayrıldıklarını söylüyor Burçak Yıldırım.

Yurt içi ve yurt dışından bu tarz çalışmalar yapmak isteyen kişilere de ilham verdiklerini ve bilgi almak isteyen herkese yardımcı olmaya çalıştıklarını belirtiyor. Katılımcılarının geri bildirimlerini de çok önemsediklerini belirten Burçak Yıldırım etkinliklerde duygusal ve enerjik geri bildirimlerin kendilerini çok etkilediğini vurguluyor.

E-Bülten