Workup Programının Amacı Nedir?

Arda Yiğithan Orhan / Kolektif House - Co Creator - 25.01.2018

Arda Yiğithan Orhan

Arda Yiğithan Orhan / Kolektif House - Co Creator

Kendini bir girişimci olarak tanıtan Arda Yiğithan Orhan üniversite için gittiği Amerika'da bilgisayar mühendisliği okumuş. Silikon Vadisi'nde ve Türkiye'de bir çok şirkette çalışma ve tecrübe kazanma imkanı bulmuş. Türkiye'ye kardeşi ile birlikte geliştirdikleri mobil uygulama için dönüş yapmış ve ardından girişimcilik serüveni başlamış. Şu an Kolektif House ve Kolektif Labs bünyesinde iş hayatına devam ettiğini belirtiyor.

İş Bankası’nın ana sponsoru olduğu ve Kolektif House’un yürüttüğü Workup programını açıklayan Arda Yiğithan Orhan, Workup’ın girişimlere hem ofis hem de mentor desteği sağladığını söylüyor.

Bunun yanında Workup’ın herhangi bir karşılık beklemeden startup’lara yardımcı olduğunu söyleyen Arda Yiğithan Orhan, 6 aylık bir program olan Workup’ın bir diğer faydasının ise Kolektif House’daki yatırımcılarla birebir görüşme şansının olduğunu belirtiyor.

Ayrıca başarılı girişimcilerle de iletişim kurma şanslarının olduğunu ve bunun da girişimciler için faydalı bilgilere ulaşmak olduğunu ifade ediyor.

E-Bülten